7. Administrative Directors Summit

Wspólnie budujemy optymalne zaplecze biznesu

27.03.2020 r. DIGITAL MEETUP
7. Administrative Directors Summit

Digital MeetUP

Reorganizacja biura oraz przygotowanie całego zespołu do pracy zdalnej to duże wyzwanie managerskie, z którym z dnia na dzień przyszło nam się zmierzyć. Na pewno zastanawiacie się Państwo, jak zarządzać zespołem w rozproszeniu, co zrobić, by efektywność pracy nie spadła oraz jak chronić firmę i pracowników przed koronawirusem?

Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, ale nie udało Ci się wziąć udziału w #DigitalMeetUP w czasie rzeczywistym? Nic straconego! Teraz możesz zyskać stały dostęp do pełnej wersji szkolenia


FIRMA W DOBIE KORONAWIRUSA (2 godz. 32 min)

Reorganizacja biura oraz przygotowanie całego zespołu do pracy zdalnej to duże wyzwanie managerskie, z którym z dnia na dzień przyszło nam się zmierzyć. Na pewno zastanawiacie się Państwo, jak zarządzać zespołem w rozproszeniu, co zrobić, by efektywność pracy nie spadła i jak zachować się, gdy pracownik zachoruje?

Organizowane przez nas szkolenie pomoże znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania i jest wirtualną kontynuacją zagadnień poruszanych podczas 7. Administrative Directors Summit.

INTERAKTYWNE SZKOLENIE POPROWADZILI:

Karolina Dudek

Karolina Dudek Workplace Strategy Director Forbis Group Prezes Polskiego Instytutu Środowiska Pracy Adiunkt Akademia Leona Koźmińskiego

Ewa Bodio-Ziółkowska

Ewa Bodio-Ziółkowska Kierownik Administracyjny Volkswagen Financial Services

Grzegorz Kosior

Grzegorz Kosior Dyrektor Biura Nieruchomości BNP PARIBAS BANK

Marek Andruchów

Marek Andruchów Dyrektor Biura Administracji BNP PARIBAS BANK

W PROGRAMIE SZKOLENIA:

TEMAT 1: Komunikacja online w dobie kryzysu – czy jesteśmy na to przygotowani nie tylko technicznie, ale i mentalnie?

Karolina Dudek Karolina Dudek, Workplace Strategy Director, FORBIS GROUP

TEMAT 2: Rola administracji i nieruchomości w czasie pandemii. Na przykładzie BNP. Szybkie działanie, środki zaradcze, przygotowanie biura i ochrona pracowników przed koronawirusem.

Grzegorz Kosior Grzegorz Kosior, Dyrektor Biura Nieruchomości, BNP Paribas Bank

Marek Andruchów Marek Andruchów, Dyrektor Biura Administracji, BNP Paribas Bank

TEMAT 3: Pandemia koronawirusa to ogromny koszt, ale też i potencjał do oszczędności – gdzie ich szukać, jak je optymalnie wykorzystać, aby zmniejszyć bilans kosztów funkcjonowania organizacji

Ewa Bodio-Ziółkowska Ewa Bodio-Ziółkowska, Kierownik Administracyjny, VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES

Aby uzyskać dostęp do pełnej wersji nagrania, skontaktuj się z nami

#DigitalMeetUP to szkolenie w technologii webcast, które jest naszą odpowiedzią na obecną sytuację. Zapraszamy do udziału w internetowym seminarium, podczas którego mogą Państwo dzielić się swoją wiedzą, zadawać pytania w czasie rzeczywistym i nawiązywać nowe kontakty biznesowe – tak, jak podczas naszych konferencji!

PARTNER

PATRON MEDIALNY

STREFA STARTUPÓW